TELEFONOS ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

BDM Kft. Főállás  Nincs megadva 13 aug 2017

Az állás leírása

TELEFONOS ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRSAT

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Törvényi előírások betartása mellett alkalmazottijogviszonyban történő foglalkoztatás
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkavégzés
  • Valós, versenyképes fix alapbér + jutalék
  • Munkavégzés napi 8 órában kizárólag hétköznap, hétvégi pihenéssel
  • Jól megközelíthető, igényes munkakörnyezet
  • Megbízható stabil szervezeti háttér
  • Szakmai képzések, személyes coaching
  • Munkavégzés során szakmai támogatás nyújtása
  • Jól tervezhető, stabil anyagi megbecsülés
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör, dinamikus csapat

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Meglévő banki ügyfelek telefonos megkeresése
  • Termékhasználat-ösztönző hívások kezelése
  • Adatok egyeztetése, frissítése
  • Hívások adminisztrálása
  • A feladatkörhöz tartozó ismeretek folyamatos bővítése és naprakészen tartása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Értékesítői szemlélet, udvarias fellépés, meggyőző kommunikáció
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott, céltudatos, siker-orientált személyiség, jó értékesítési készség,

megbízhatóság és önállóság

  • Ügyfelek iránti türelem, nyitottság
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Monotonitás- és stressz tűrő képesség
  • Tanulási készség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT, DE NEM ELVÁRÁS:

  • Telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, VII. kerület

JELENTKEZNI AZ ALÁBBI E-MAIL CÍME LEHET:

info@bestdebtmanagement.hu