This job listing has expired and may no longer be relevant!

Targoncavezetőt keresünk Győri munkahelyre

Győri Likőrgyár Zrt Főállás  Nincs megadva 28 sze 2017

A Győri Likőrgyár Zrt egyműszakos – nappalos – munkarendbe gyakorlattal rendelkező targoncavezetőt keres megbízható, precíz, önállóan dolgozni tudó munkatárs személyében.

Feladatok:

  • a termeléshez szükséges göngyöleg behordása a palackozó üzembe,
  • a késztermék kihordása és elhelyezése a készáru raktárba,
  • tehergépjármű rakományának a lepakolása targoncával.

Feltételek:,

  • vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány (1,5 tonnás gázos Nissan targoncáink vannak).

Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Kérjük a bérigényt megjelölni.

Első teljes hónaptól 6000,- Ft béren kívüli pénzjuttatás + városi bérlet.

Vidékieknek útiköltség térítés

Pályázatokat (önéletrajz) a sandl.eva@gyorilikor.hu e-mail címre kérjük megküldeni vagy a portán leadni (Győri Likőrgyár Zrt 9027 Győr Budai út 7.).