Targoncavezető Nemetorszagban 12,80 EUR/ora

Unique Personalservice GmbH Főállás  Landau an der Isar, Bayern, Németország 13 aug 2017

Az állás leírása

Targoncavezető
érvényes targoncavezetői engedéllyel

Munkavégzés helye:
Nemetorszag, Bajor tartomany, Landau an der Isar

Feladatok

Általános targoncavezetői feladatok
Gépi és kézi anyagmozgatás
Gyártósorok kiszolgálása
Raktári rend fenntartása

Elvárások

Targonca vezetői engedély
Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés

Munkáltató ajánlata

Fix bejelentett havi bér, nemet berbesorolas szerint 12,80 EUR/ óra kb 600 000 Ft/ hó
Béren kívüli juttatások
Teljeskoru szocialis tamogatas
Hosszú távú, biztos munkalehetőség
Kulturált munkakörnyezet

Nemet nyevl alapszintu ismerete elvaras!

Látogasson el honlapunkra (www.unique-personal.de). Amennyiben nem találna megfelelő munkát írjon nekünk, vagy kuldje el palyazatat a landau-isar@unique-personal.de email cimre.
Irodankban magyar nyelvu kollegano, Grexa Mariann varja jelentkezeseiket:
Landau an der Isar
Unique Personalservice GmbH
Harburger Straße 7
94405 Landau an der Isar
Telefon: +499951 / 94796 -50
landau-isar@unique-personal.de