This job listing has expired and may no longer be relevant!

Targoncavezető munkatárs

Profield Kft Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 10 már 2018
Targoncavezetú 03.10.

TARGONCAVEZETŐ MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK SOROKSÁRI PARTNERCÉGÜNKHÖZ!

Nyugdíjas álláskeresők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
– Mindennapos targoncavezetés

– Üdítőitalos rekeszek mozgatása

Elvárások:
– újfajta OKJ-s bizonyítvány, targoncavezetői jogosítvány

– targoncavezetés területén szerzett tapasztalat

Munkaidő:

– 8 vagy 12 órás munkavégzés

Munkavégzés helye:

– Soroksár (Budapest, XXIII. kerület)
Amit cégünk nyújt Önnek:

– Kiemelkedő bérezés

– Utazási támogatás (BKV, MÁV, Volán, autó)

– Cafeteria
– Bejelentett, alkalmazotti jogviszony
– Hosszú távú munkalehetőség

– Kiváló munkakörülmény csúcstechnológiás gépekkel
– Azonnali munkakezdés

Négy villás targoncavezetésben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

– Bérigény megjelölésével

– Önéletrajzzal

– a job5573@prohumanallas.hu e-mail címen.