Targoncavezető

Profield Kft. Főállás  Nincs megadva 13 aug 2017
T (1)

Te is szívesen kipróbálnád a négy villás targonca vezetését? Esetleg van már ebben tapasztalatod? Ha még nem volt lehetőséged erre, itt az alkalom, hiszen segítünk a betanulásban, és emellett kiemelkedő bérhez is juthatsz!
Feladatok:
– Mindennapos négy villás targonca használat (betanítással)
– Áruk átvétele, kiadása
– Rendelések előkészítése
– Leltározás
– Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
– OKJ-s targoncavezetői jogosítvány
– 12 órás munkarend vállalása 1 műszakban

Választható műszakok:

– Nappalos: 6:00-18:00

– Éjszakás: 18:00-6:00

Bérezés:

megegyezés alapján
Munkavégzés helye:

Soroksár (Budapest, XXIII. kerület)
Amit cégünk nyújt Önnek:

– Kiemelkedő bérezés

– Utazási támogatás (BKV, MÁV, Volán, autó)

– Cafeteria
– Bejelentett, alkalmazotti jogviszony
– Hosszú távú munkalehetőség

– Kiváló munkakörülmény csúcstechnológiás gépekkel
– Azonnali munkakezdés

Négy villás targoncavezetésben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

– Bérigény megjelölésével

– Önéletrajzzal

– Az OKJ-s bizonyítvány másolatának elküldésével (fénykép vagy szkennelt kép formájában)

a job5573@prohumanallas.hu e-mail címen.

Érdeklődni: a +36 70 197 5260-as telefonszámon.