TARGONCAVEZETŐ

Produkteam Kft. Főállás  Nincs megadva 16 jún 2017

Biatorbágyi, szállítmányozással és raktározással foglalkozó partnercégünk keres

munkatársakat hosszú távra, állandó éjszakai műszakos munkarenddel!

Feladatok:

  • anyagmozgatás targoncával;
  • raktári rend betartása;
  • egyéb raktáros feladatok.

Feltételek:

  • új típusú targonca vezetői képesítés;
  • targonca vezetői gyakorlat;
  • megbízható, felelősségtudó munkavégzés;
  • raktári munkakörben szerzett tapasztalat, előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • munkabér + utazási támogatás;
  • teljes munkaidős, bejelentett, stabil munkahely;
  • hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Munkavégzés ideje:

  • hétfőtől-péntekig;
  • állandó éjszakai műszak: 21:45 – 06:15.

Munkába állás: amilyen gyorsan lehetséges.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06-30/985-4536

Jelentkezés: Önéletrajzzal a budapest@produkteam.hu e-mail címen, a tárgy mezőben jelölje meg: targoncavezető.

Online jelentkezés

20 nap