This job listing has expired and may no longer be relevant!

TARGONCAVEZETŐ

Produkteam Kft. Főállás  Nincs megadva 16 jún 2017

Biatorbágyi, szállítmányozással és raktározással foglalkozó partnercégünk keres

munkatársakat hosszú távra, állandó éjszakai műszakos munkarenddel!

Feladatok:

  • anyagmozgatás targoncával;
  • raktári rend betartása;
  • egyéb raktáros feladatok.

Feltételek:

  • új típusú targonca vezetői képesítés;
  • targonca vezetői gyakorlat;
  • megbízható, felelősségtudó munkavégzés;
  • raktári munkakörben szerzett tapasztalat, előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • munkabér + utazási támogatás;
  • teljes munkaidős, bejelentett, stabil munkahely;
  • hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Munkavégzés ideje:

  • hétfőtől-péntekig;
  • állandó éjszakai műszak: 21:45 – 06:15.

Munkába állás: amilyen gyorsan lehetséges.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06-30/985-4536

Jelentkezés: Önéletrajzzal a budapest@produkteam.hu e-mail címen, a tárgy mezőben jelölje meg: targoncavezető.