Targoncaszerelő, szerviztechnikus

Produkteam Kft. Főállás  Nincs megadva 28 sze 2017

munkatársat keresünk budapesti telephelyünkön, illetve Budapest és környékén található partnereinknél történő munkavégzésre.

Feladatok:

  • emelőgépek, targoncák helyszíni karbantartása, javítása;
  • műhely gépkocsi vezetése;
  • a munkával kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése;
  • ügyfelekkel, partnerekkel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • mezőgazdasági gépszerelő, autóvillamossági műszerész, vagy elektronikai műszerész vagy villanyszerelő képzettség;
  • autószerelői végzettség, elektronikai ismeretekkel;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • személyi számítógép felhasználó szintű ismerete;
  • szorgalom, terhelhetőség, megbízhatóság, képesség-, hajlandóság önálló munkavégzésre;
  • jó kommunikációs készség;
  • fogékonyság, hajlandóság új ismeretek megszerzésére;
  • problémamegoldó, eredményorientált és kreatív gondolkodás;
  • előny, de nem feltétel 2-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • pályakezdőt is szívesen fogadunk.

Amit ajánlunk:

  • versenyképes jövedelem;
  • Cafetéria;
  • jó munkafeltételek;
  • egy műszakos munkarend;
  • kihívásokkal teli, változatos és felelősségteljes feladatok;
  • megbízható, stabil vállalati háttér;
  • azonnali munkakezdés;
  • próbaidő letelte után határozatlan idejű munkaszerződés.

Munkavégzés helye:

  • Budapest IV. kerületi telephelyünk, illetve Budapest és környékén található partnercégek telephelyein.

Önéletrajzzal a budapest@produkteam.hu e-mail címen, a tárgy mezőben jelölje meg: „Targoncaszerelő, szerviztechnikus”.