TARGONCASZERELŐ – BUDAPEST, IV. KERÜLET

Produkteam Kft. Főállás  Nincs megadva 21 sze 2017

Emelőgép-, és targoncaszerelő, szerviztechnikus munkatársat keresünk Budapesten, és Budapest környékén található partnereinknél történő munkavégzésre.

Feladatok:

  • emelőgépek, targoncák helyszíni karbantartása, javítása
  • műhely gépkocsi vezetése
  • a munkával kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  •  ügyfelekkel, partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • autóvillamossági műszerész, vagy elektronikai műszerész vagy villanyszerelő képzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • személyi számítógép felhasználó szintű ismerete
  • szorgalom, terhelhetőség, megbízhatóság, képesség-, hajlandóság önálló munkavégzésre
  • jó kommunikációs készség
  • fogékonyság, hajlandóság új ismeretek megszerzésére
  • problémamegoldó, eredményorientált és kreatív gondolkodás
  • előny, de nem feltétel 2-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • pályakezdőt is szívesen fogadunk

Amit ajánlunk:

  • versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • jó munkafeltételek
  • egy műszakos munkarend
  • kihívásokkal teli, változatos és felelősségteljes feladatok
  • megbízható, stabil vállalati háttér
  • azonnali munkakezdés
  • próbaidő letelte után határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye:

  • kötetlen helyszíneken, illetve a cég székhelyén (Budapest 4. kerület)

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, küldje el önéletrajzát a budapest@produkteam.hu e-mail címre. A tárgy mezőben jelölje meg: "TARGONCASZERELŐ - BUDAPEST, IV. KERÜLET".