Targoncás-Raktáros

Prohuman Főállás  Gyöngyöshalász, Heves, Magyarország 21 sze 2017
130330-N-QI595-008 	Sailors wait in their forklifts for incoming cargo on the flight deck of the aircraft carrier USS John C. Stennis (CVN 74) during a replenishment at sea on March 30, 2013. The Stennis is deployed to the U.S. 7th Fleet area of responsibility to conduct maritime security operations and theater security cooperation efforts.  DoD photo by Seaman Marco Villasana, U.S. Navy.  (Released)

Nemzetközi háttérrel rendelkező logisztikai partnerünk, Gyöngyöshalászon induló új üzemébe gyakorlott, targoncás jogosítvánnyal rendelkező raktáros kollégáit keresi.

Feladat:

  • áruátvétel, bejövő áruk fogadása
  • beraktározás-kivételezés a raktárból
  • gyártósor kiszolgálása
  • mobilterminálon történő könyvelés
  • egyéb anyagmozgatási feladatok

Elvárások:

  • befejezett általános iskolai végzettség
  • targonca vezetői engedély (OKJ+3324+3312+3313)
  • pontos, precíz munkavégzés
  • több műszakos munkarend vállalása
  • csapatmunka

Előny:

  • logisztikában, raktározásban szerzett tapasztalat
  • tanulás, fejlődés igénye

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • műszakpótlék
  • egyéb béren kívüli juttatások (bónusz, cafeteria)
  • fejlődési, előre lépési lehetőség
  • szakértői csapat támogatása
  • kulturált munkahelyi légkör

Munkájával egy új, most induló egység kialakításában vesz részt.

    A JÖVŐ MOST KEZDŐDIK!

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, küldje el jelentkezését önéletrajz megadásával: job5225@prohumanallas.hu  e-mail címre, vagy hívja a +36-70-197-5288 telefonszámot.