This job listing has expired and may no longer be relevant!

Targoncás

Bene Anna Főállás  Nincs megadva 19 jul 2017

Szeretnél tudásoddal illetve tapasztalataiddal hozzájárulni a járművek gyártásához és fejlesztéséhez?
Partnercégünk Siófoki munkavégzésre keres tapasztalt TARGONCÁS munkatársat a következő feltételekkel:

Feladatok:
– Termékek fizikai mozgatása, be-, és kitárolása;
– A készáru szakszerű összekészítése, rakodása, elhelyezése a raktár kijelölt részein;
– Szükség esetén kézi anyagmozgatás,
– Raktárkészlet folyamatos ellenőrzése, a raktári rend betartása;
– A munkaterület tisztán- és akadálymentesen tartása

Elvárások:
– Minimum középfokú végzettség
– Rugalmasság, utazási hajlandóság
– Megfelelés a tesztíráson
– Targoncavezetésben szerzett tapasztalat ELŐNY!

Amit kínálunk:
– Ingyenes szállás lehetőség
– Bejelentett munka, családi adókedvezmény
– Korrekt juttatási csomag (alapbér, pótlék, cafeteria, utazási támogatás)
– Folyamatos fejlődés, tréningek
– Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség.

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és szeretne csapatunk tagja lenni,
küldje el az Önéletrajzát csatolt fájlként a hrjelentkezes@gmail.hu email
címre.