Targonca kezelő

Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft. Főállás  Gyál, Pest, Magyarország 19 jún 2017
Naf_logó

Az állás leírása

A NAPRA FORGÓ NONPROFIT KÖZHASZNÚ KFT.
logisztikai partnere részére
targoncavezető jogosítvánnyal rendelkező raktáros
munkatársakat keres.

Feladatok:

  • Beérkező készletek, termékek átvétele, ellenőrzése és dokumentálása, raktárban való elhelyezése
  • Raktári készletek mennyiségének, minőségének, kiadásának ellenőrzése, nyomon követése,
  • Gépi anyagmozgatási feladatok
  • Számítógépes raktári nyilvántartórendszer folyamatos és naprakész vezetése
  • A raktár rendjének, tisztaságának, fenntartása

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség és új típusú targonca jogosítvány
  • Pontosság, megbízhatóság és rugalmasság

Előnyt jelent:

  • magas emelésű targonca vezetői gyakorlat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • rendezett, raktári környezet, korszerű munkaeszközök, gépek,
  • változatos feladatok,
  • támogató, befogadó csapat,lehetőség a továbbfejlődésre
  • munkába járás támogatása

A munkavégzés körülményei:

  • Teljes munkaidős napi (8 óra) foglalkoztatás,
  • Egyműszakos munkarend

A munkavégzés helye:     Budaörs, Gyál

Érdeklődjön, jelentkezzen a  06/20 366-3993 -as telefonszámon, munkanapokon 8-16 óra között. Jelentkezését leadhatja önéletrajzzal a megpályázott „Targoncakezelő - raktáros” megnevezéssel az oneletrajz@napra-forgo.hu e-mail címre is.