This job listing has expired and may no longer be relevant!

Tanácsadó

Sándor Barbara Otthoni munka  Nincs megadva 19 jul 2017
Kép_fekvő

A Generali Biztosító tanácsadó partnereket keres értékesítési csapatába!

Indítsd be karriered egy nemzetközi multinacionális pénzintézetnél, tedd meg első lépéseid a Generali Biztosító kiváló értékesítési csapatának tagjaként!

A legfőbb feladatok:

– termékeink és szolgáltatásaink értékesítése

– ajánlatok készítése, kidolgozása

– szerzőések adminisztrációja

– az új ügyfelek teljes körű kiszolgálása, illetve a velük történő rendszeres kapcsolattartás

Amit tőled várunk:

– legalább középfokú végzettség

– felhasználói szintű számítógépes ismeretek

– kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtőkészség

– ügyfélközpontú gondolkodás

– eredmény-, és minőségorientáltság

– értékesítési tapasztalat előnyt jelent

– angol vagy német nyelv ismerete előnyt jelent

Amit mi kínálunk:

– megbízási jogviszony

– mentort kapsz magad mellé, aki segíti karrieredet és szakmai tapasztalatokkal lát el

– személyre szabott vállalkozásfejlesztési csomag

– nemzetközi multinacionális vállalati légkör megismerése

– rendszeres tréningek

– versenyképes jövedelem

– rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye: Siófok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzodat a barbara.sandor@generali.com címre várjuk!

Reméljük, hamarosan személyesen is találkozhatunk!