This job listing has expired and may no longer be relevant!

Takarító (megváltozott munkaképességű)

Produkteam Kft Részmunkaidő  Dunakeszi, Pest, Magyarország 16 jul 2017
Produkteam Kft. logó HIRDETÉSHEZ

Alábbi hirdetésünkkel megváltozott munkaképességű takarító munkatársat keresünk élelmiszeripari termékek kereskedelmével foglalkozó családias céghez az irodák tisztán tartására.

Feladatok:

  • irodák, folyosók, vizes blokkok takarítása.

Elvárások a leendő munkatárssal kapcsolatban:

  • megváltozott munkaképességet igazoló érvényes határozat vagy szakvélemény;
  • megfelelő állóképesség;
  • alaposság, igényes munkavégzés.

Amit nyújtunk:

  • hosszútávú, bejelentett munkaviszony;
  • nyugodt, stabil munkahely;
  • befogadó, családias környezet.

Munkaidő: heti 20 óra, rugalmasan, elsősorban a délelőtti órákban.

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Munkakezdés: amilyen gyorsan lehetséges

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, kattintson a „jelentkezem” gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát.