This job listing has expired and may no longer be relevant!

Takarító

Profield Főállás  Nincs megadva 19 jul 2017
Takarító munkalehetőség

Autóipari partnercégünkhöz keresünk az alábbi pozícióra munkatársakat:

TakarÍtÓ

Feladatok:
logisztikai központ takarítása
teljes körű takarítói feladatok ellátása
takarításhoz szükséges vegyszerek tárolása, kezelése

Elvárások:
18. életév betöltése
pontos, precíz, önálló munkavégzés
megbízhatóság
lelkes, dolgozni akaró hozzáállás

Amit kínálunk:
hosszú távú munkalehetőség
bejelentett, 8 órás munkaviszony
biztos hátterű cég
fix alapbér + cafeteria + jelenléti bónusz
hétköznapi munkavégzés
egy műszakos nappali munkarend
azonnali munkakezdés lehetősége

Munkaidő:
hétfőtől péntekig napi 8 órás munka (1 műszakos nappalos műszakban)

Munkavégzés helyszíne:
Budapest 8. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését önéletrajz csatolásával a job4429@prohumanallas.hu e-mail címre.