Szövegíró gyakornok

MediaGo Alapítvány Gyakornok  Budapest, Budapest, Magyarország 23 nov 2017

Szerezz szakmai tapasztalatot már főiskolai/egyetemi éveid alatt!

A MediaGo Alapítvány  gyakornoki képzési programot hirdet az alábbi pozícióra:

Most mutasd a SZÖVEGED! 😉

Elrejtett írói vénád megmutatnád a nagyvilágnak?

Milyen feladatok várnak Rád?

•    social media posztszövegek megírása (Facebook, Twitter, Google Plus, Instagram, Pinterest)
•    Google Adwords és Facebook hirdetési szövegek írása
•    szlogenek, címsorok írása
•    együttműködés a tervező grafikussal
•    online véleményformálás
•    Brainstormingokon való részvétel

Miket kérünk Tőled?

•    Kiváló helyesírást
•    Pontosságot és precizitást
•    Motivációt az említett területnek a megismerésére
•    Felelősségteljes gondolkodásmódot
•    Kiváló kommunikációs készséget írásban, magabiztosságot és megbízhatóságot
•    Képesség önálló- és csapatmunkára
•    Angol nyelvtudás előnyt jelent, de nem feltétel

Mit tudunk nyújtani számodra?

•    Fiatalos és lendületes csapatban való munkavégzés
•    Rugalmas időbeosztás
•    Online rendszerek professzionális szintű megismertetése
•    Folyamatos, magas szintű oktatást
•    Szakmai fejlődést
•    Visszaigazolást a felsőoktatási intézmény felé
•    Értékes szakmai referenciát

Mit érdemes még tudni a programról?

Gyakorlatvégzés helye: Budapest XIII. kerület
Jelentkezési határidő: 2017. december 31.

Hogyan tudsz jelentkezni Hozzánk?

Fényképes önéletrajzodat küldd el a gyakornok@mediago.hu e-mail címre. A tárgyban tüntesd fel a „Szövegíró gyakornok" jeligét.

Bővebb információ az Alapítványról: http://www.mediago.org/