Szőlészetben jártas munkatárs

Részmunkaidő itt: Környezet / Mezőgazdaság Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

150 éve működő, családi kézben tartott szőlészet-borászat keres rendezett életvitelű, magára és munkájára igényes férfi munkavállalót részmunkaidőben ( heti 2-3 nap ) és/vagy teljes munkaidőben ( heti 40 óra )

Feladatok:
– a gazdasági épület és környezetének karbantartása
– szőlőterületeken történő munkavégzés ( kaszálás, metszés, kötés stb )
– gépkezelés ( fűkasza, láncfűrész, stb )

Elvárások:
– rendezett életvitel
– csapatban és önálló munkavégzés
– igényes munkavégzés
– mezőgazdaságban jártasság
– időjáráshoz rugalmas alkalmazkodókészség
– terhelhetőség
– jó fizikum

Előny:
– Traktoros gépkezelői tapasztalat
– Szőlészetben szerzett gyakorlat-tapasztalat
– B-kategóriás jogosítvány – Saját gépkocsi a bejáráshoz
– Mezőgazdasági végzettség

Amit kínálunk:
– rugalmas bejelentés ( akár napi,megbízási,bejelentett )
– fejlődési lehetőség
– megbízható munkahely
– napi/heti/havi bérezés

Munkavégzés helye:
– Tarcal

Szükséges képességek

Állások, amik érdekelhetnek