This job listing has expired and may no longer be relevant!

Szociális gondozó és ápoló

Marta Anna Főállás  Nincs megadva 19 jul 2017

Az állás leírása

Szociális gondozó és ápoló munkakörbe kollégát keresünk

Feladatok:

  • Házi segítségnyújtás, gondozás idős, beteg emberek részére.
  • Házi segítségnyújtásban és szociális étkeztetésben részesülőkhöz kapcsolódó dokumentumok naprakész vezetése.

Elvárások:

  • Regisztrált munkanélküli
  • Szociális gondozó és ápoló, vagy ápoló szakképesítés
  • Problémamegoldó képesség, kreativitás
  • Terhelhetőség, rugalmasság, nagyfokú empátia
  • Jó kommunikációs készség, magabiztosság
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Önálló, rugalmas munkavégzés lehetősége
  • Biztos munkalehetőség

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Nyíregyháziak előnyben.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: humaniterkft@gmail.com

További információért hívja az alábbi telefonszámot:

  • 06 / 30-584 – 9994