Szobalányokat keresünk Budapest 4 – és 5*-os szállodáiba!

biztos.kesz Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 29 okt 2017

Jelentkezz hozzánk szobalánynak, ha szeretnél a belváros legjobb szállodáiban dolgozni!
Mire számíthatsz, ha velünk dolgozol?
– kiszámítható havi jövedelem
– hosszú távú, teljes munkaidős állás
– bérlet támogatás
– ingyen étkezés
– egy műszakos munkarend
– azonnali munkakezdés
– betanulós időszak
Milyen feladatok várnak majd rád?
– ágynemű csere
– szobák és a hozzájuk tartozó vizes blokkok takarítása (10-15 szoba /fő)
És mit várunk cserébe?
– igényes munkavégzés
Mennyi lenne a fizetésed?
– minimum napi nettó 6800 Ft
Nagyon örülünk, ha van tapasztalatod hasonló területen, de ha nincs, akkor is megtaláljuk a számodra megfelelő, betanulós szállodát!
Jelentkezését e-mailben várjuk az anna.szervezes@gmail.com címre küldött fényképes önéletrajzzal, VAGY hívjon a 06 20 430 4414 telefonszámon.
- kiszámítható havi jövedelem
- hosszú távú, teljes munkaidős állás
- bérlet támogatás
- ingyen étkezés
- egy műszakos munkarend
- azonnali munkakezdés
- betanulós időszak
- ágynemű csere
- szobák és a hozzájuk tartozó vizes blokkok takarítása (10-15 szoba /fő)
- igényes munkavégzés
- minimum napi nettó 6800 Ft