Szobalányokat keresünk Budapest 4 – és 5*-os szállodáiba!

szaszililla Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 27 nov 2017

Jelentkezz hozzánk szobalánynak, ha szeretnél a belváros legjobb szállodáiban dolgozni!

Mire számíthatsz, ha velünk dolgozol?
-kiszámítható havi jövedelem
-hosszú távú, teljes munkaidős állás
-bérlet támogatás
-ingyen étkezés
-egy műszakos munkarend
-azonnali munkakezdés
-betanulós időszak

Milyen feladatok várnak majd rád?

-ágynemű csere

-szobák és a hozzájuk tartozó vizes blokkok takarítása

És mit várunk cserébe?

-igényes munkavégzés

Mennyi lenne a fizetésed?

-minimum napi nettó 6800 Ft

Nagyon örülünk, ha van tapasztalatod hasonló területen, de ha nincs, akkor is megtaláljuk a számodra megfelelő, betanulós szállodát!

Jelentkezését e-mailben, telefonon és a honlapunkon is várjuk:

-lilla.szervezes@gmail.com címre küldje fényképes önéletrajzát, tárgymezőbe írja: szobalány

-06 20 264 4614 telefonszámot hívja, ha további információkra lenne szüksége

www.biztoskesz.hu honlapon még több álláslehetőséget talál!