This job listing has expired and may no longer be relevant!

Szobalány szállodákba!

Molnár Dániel Főállás  Nincs megadva 24 nov 2017
Young maids cleaning and preparing room for hotel guests

Az állás leírása

Szobalányokat keresünk Budapest 4 – és 5*-os szállodáiba!

Jelentkezz hozzánk szobalánynak, ha szeretnél a belváros legjobb szállodáiban dolgozni!

Mire számíthatsz, ha velünk dolgozol?

  • kiszámítható havi jövedelem
  • hosszú távú, teljes munkaidős állás
  • bérlet támogatás
  • ingyen étkezés
  • egy műszakos munkarend
  • azonnali munkakezdés
  • betanulós időszak

Milyen feladatok várnak majd rád?

  • ágynemű csere
  • szobák és a hozzájuk tartozó vizes blokkok takarítása

És mit várunk cserébe?

  • igényes munkavégzés

Mennyi lenne a fizetésed?

  • bruttó 204.000 Ft/hó

Nagyon örülünk, ha van tapasztalatod hasonló területen, de ha nincs, akkor is megtaláljuk a számodra megfelelő, betanulós szállodát!

Jelentkezését e-mailben, telefonon és a honlapunkon is várjuk:

  • e-mail: mdaniel.szervezes@gmail.com címre küldje fényképes önéletrajzát, tárgymezőbe írja: szobalány
  • telefon: 06 20 264 4614 telefonszámot hívja, ha további információkra lenne szüksége
  • web:biztoskesz.huhonlapon még több álláslehetőséget talál!