Szobalány szállodákba!

Molnár Dániel Főállás  Nincs megadva 24 nov 2017
Young maids cleaning and preparing room for hotel guests

Az állás leírása

Szobalányokat keresünk Budapest 4 – és 5*-os szállodáiba!

Jelentkezz hozzánk szobalánynak, ha szeretnél a belváros legjobb szállodáiban dolgozni!

Mire számíthatsz, ha velünk dolgozol?

  • kiszámítható havi jövedelem
  • hosszú távú, teljes munkaidős állás
  • bérlet támogatás
  • ingyen étkezés
  • egy műszakos munkarend
  • azonnali munkakezdés
  • betanulós időszak

Milyen feladatok várnak majd rád?

  • ágynemű csere
  • szobák és a hozzájuk tartozó vizes blokkok takarítása

És mit várunk cserébe?

  • igényes munkavégzés

Mennyi lenne a fizetésed?

  • bruttó 204.000 Ft/hó

Nagyon örülünk, ha van tapasztalatod hasonló területen, de ha nincs, akkor is megtaláljuk a számodra megfelelő, betanulós szállodát!

Jelentkezését e-mailben, telefonon és a honlapunkon is várjuk:

  • e-mail: mdaniel.szervezes@gmail.com címre küldje fényképes önéletrajzát, tárgymezőbe írja: szobalány
  • telefon: 06 20 264 4614 telefonszámot hívja, ha további információkra lenne szüksége
  • web:biztoskesz.huhonlapon még több álláslehetőséget talál!