Szimulációs specialista – villanymotor-fejlesztési munka

Veronika88 Főállás  Steiermark, Ausztria 27 nov 2017

Az állás leírása

Feladatok:
-újszerű koncepciók kidolgozása a jövőbeni elektromos fejlődés számára a villamos berendezések területén
-villamos berendezések elektromágneses és termikus tervezése
-tekercselés és összekapcsolás tervezése
-dimenzionálás, méretezés, és adott esetben az elektromos berendezések kivitelezése
-szimulációs terület felépítése az E-Mobilitás szektorban
Elvárások:
-gépészmérnöki, elektrotechnikai vagy mechatronikai végzettség
-elektromágneses meghajtás vagy más hasonló berendezés tervezése során szerzett tapasztalat
-szimulációs egységek elemzésében szerzett tapasztalat (elektromágneses és termikus), JMAG, COSMOL, Maxwell 3D programokkal
-3D-CAD program ismeretek
-kiváló angol és német nyelvtudás elengedhetetlen
Amit kínálunk:
-egyedülálló lehetőség egy osztrák autóipari cégnél
-karrier lehetőség a dinamikusan fejlődő E-mobilitás területén
-határozatlan időre szóló munkaszerződés, hosszú távú munkalehetőség
-letelepedési támogatás, vonzó juttatási csomag

Jelentkezni emailban a salamon.petra@pannowork.hu címen,
vagy telefonon 70/380-15-53-as számon.