This job listing has expired and may no longer be relevant!

Szerviz technikus

Hydrotrade Kft. Főállás  Törökbálint, Pest, Magyarország 16 jul 2017

Az állás leírása

TÖRÖKBÁLINT
Ipari szivattyúk forgalmazásával és szervizelésével foglalkozó cég munkatársat keres szerviz technikus pozícióba.

Feladatok:
• Szivattyúk helyszíni hibafelmérése, javítása
• Szivattyúkhoz tartozó vezérlések villamos bekötése, beüzemelése

Elvárások:

• Jó kommunikációs készség, problémamegoldó készség, jó konfliktuskezelés
• Önállóság, precizitás, terhelhetőség, gyors munkavégzés
• B kategóriás jogosítvány
• Erkölcsi bizonyítvány

Előny:

• Műszaki végzettség
• Szabályozástechnikában való jártasság
• Villanymotorok szerelésében szerzett tapasztalat
• Vacon és Danfoss frekvenciaváltók ismerete

Amit ajánlunk:

• Teljes körű betanítás
• Változatos feladatkör, lendületes munkakörnyezet
•  Alapbér + Cafatéria

Munkavégzés helye:
Törökbálint és helyszíni kiszállás esetében országszerte

Az önéletrajzokat a hydromunka@gmail.com e-mail címre várjuk, a levél tárgya pedig „szerviz technikus” legyen.