This job listing has expired and may no longer be relevant!

Szerelő-, és szerviz-technikusi álláslehetőség

Veronika88 Főállás  Wien, Wien, Ausztria 18 dec 2017

Az állás leírása

Ausztriába keresünk munkatársakat.

Feladatok:
-csiszoló,- és felületkezelő-berendezések szerelése és üzembe helyezése
-a gépkezelők helyben történő betanítása a gép működésére
-az elvégzett munka dokumentálása
-hibaelhárítás, továbbá a folyamatok optimalizálása helyben, a partnereknél

Elvárások:
-gépészeti, műszaki végzettség
elektromos,- és pneumatikus kapcsolási rajzok olvasása és megvalósítása
-PLC irányítási technika ismerete
-a bel,- és külföldi szerviztúrák önálló megtervezése
-magas utazási hajlandóság
-jó német vagy angol nyelvismeret

Amit kínál:
-önálló, felelősségteljes munka
-igényes és változatos tevékenység, családias légkör
-hosszú távú munkalehetőség
-havi túlóra-elszámolás
-céges autó használata magáncélra is

Jelentkezés emailban, német nyelvű önéletrajzzal a salamon.petra@pannowork.hu címen,
vagy telefonon a 70/380-15-53-as számon.