Személy- és Vagyonőr (Pénz- és értékszállító)

TrezEx Hungária Zrt. Főállás  Nincs megadva 28 sze 2017

Magyarország legnagyobb magyar magántulajdonban lévő készpénz-logisztikai vállalata,

a Brink’s jogutódja Budapest XI. kerületi kirendeltségébe keres

Személy- és Vagyonőr

(Pénz- és értékszállító)

munkakörbe

Feladatai:

  • Értékküldemények begyűjtése és kézbesítése a felkeresett címeken
  • Bank automaták (ATM-ek) töltése és kezelése

Elvárások és szükséges készségek:

  • Érvényes vagyonőri bizonyítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
  • Szabálykövető magatartás
  • Udvarias fellépés az ügyfelekkel szemben

Előny a jelentkezésnél:

  • „C” kategóriás jogosítvány

A munkakör előnyei:

  • Teljes munkaidős (heti 40 órás) hivatalosan bejelentett, alkalmazotti jogviszony
  • A munkabér bankszámlára utalva minden hónap 8-ig
  • Fizetett túlóra, műszakpótlék, cafeteria
  • Fizetett szabadság és betegállomány
  • Utazási költségtérítés
  • Díjmentesen biztosított téli-nyári formaruha
  • Kiemelkedő Munkáltatói felelősségbiztosítás minden dolgozóra
  • Helyszínen történő üzemorvosi szolgáltatások
  • Kedvezményes mobil flotta dolgozóinknak és családtagjaiknak
  • Betanítás és folyamatos szakmai tréningek
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • A vagyonőri szakmán belül érdekesebb, változatosabb munka
  • A fegyvervizsga megszerzését a vállalat támogatja

Pozíció területe(i):

  • Személy- és vagyonvédelem / Személy-és vagyonőr/Biztonsági őr
  • Szakmunka / Biztonsági őr/Vagyonőr/Portás
  • Szállítás/Logisztika / Teherszállító/Sofőr/Futár

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: Teljes munkaidő

Hölgyek jelentkezését is várjuk! Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre várjuk: hr@trezex.com

www.trezex.com