SZÁMLÁZÓ PÉNZTÁROS

Böszörményi Baromfifeldolgozó Kft Főállás  Hajdúböszörmény, Hajdú-Bihar, Magyarország 29 dec 2017
logó

Az állás leírása

A TE FELADATOD LESZ:

  • Kimenő számlák előkészítése, kiállítása
  • CMR-ek pontos kitöltése
  • Számlázási kérdésekben az iroda támogatása
  • Ügyfélszerződések kezelése
  • Készpénzes számlák pénzügyi rendezése a vevőkkel
  • Napi pénzügyi elszámolás
  • Együttműködés a kiszállítási terület munkatársaival

MIT VÁRUNK TŐLED?

  • Alapvető pénzügyi ismeretek megléte
  • Alapvető számítógép kezelői ismeretek
  • Kereskedelmi tapasztalat ELŐNY
  • Vevő centrikus hozzáállás
  • Pontos, gyors, munkavégzés
  • Befejezett 8 általános iskola
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat ELŐNY

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil vállalati háttér, biztos jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Komplex feladatkör
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

4220 Hajdúböszörmény Kinizsi Pál utca 13. szám alatt

Érdeklődni személyesen munkaidőben Hajdúböszörmény Kinizsi Pál utca 13. szám alatt vagy fényképes önéletrajzodat várjuk a sores.baromfi@freemail.hu címre.