This job listing has expired and may no longer be relevant!

Szakszolgálati titkár

Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat IV. kerületi Tagintézménye Részmunkaidő  Nincs megadva 16 jún 2017

Az állás leírása

Munkakör megnevezése: Szakszolgálati titkár

Közalkalmazotti jogviszony időtartama:

Határozott:: előreláthatólag 2017. augusztus 1.-2018. július 7-ig tartó közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Részmunkaidő: heti 20 óra

Munkavégzés helye: 1041 Budapest, Szigeti József utca 1-3.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok felsorolása:

A szakszolgálat ügyintézői tevékenységének végzése: irattár kezelése, hivatalos levelezés bonyolítása, iktatás, nyilvántartások kezelése, vizsgálatra érkezők bejelentkezésének dokumentálása, időpont egyeztetés. A szakértői vélemények nyomtatásával, iktatásával, postázásával kapcsolatos feladatok, az intézmény működésével kapcsolatos gazdasági és munkaügyek intézését. A szakszolgálat működésével kapcsolatos kimutatások, statisztikák elkészítése.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • Középiskola/gimnázium, középfokú végzettség,
  • Büntetlen előélet,
  • Cselekvőképesség,
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • Magyar állampolgárságú, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • ügyviteli titkár, irodavezetői vagy ezzel egyenértékű végzettség
  • oktatás-nevelés területén szerzett szakmai tapasztalat

Elvárt kompetenciák:

  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • szakmai elhivatottság,
  • együttműködési készség,
  • gyermekszeretet,
  • empátia

Pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • szakmai önéletrajz
  • iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló dokumentumok másolata
  • alkalmazás esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Pályázat benyújtásának határideje: 2017.06.30.

A pályázat elbírálásának határideje: 2017.07.04.

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus úton

E-mail cím: Daru Katalin tagintézmény-igazgató részére az ujpest.szakszolg@gmail.com e-mail címen keresztül.

A pályázati kiírással kapcsolatban információt nyújt:

Név: Daru Katalin tagintézmény-igazgató

Telefonszám: (06/1)3699-587