szakács

Junior ZRT Főállás  Nincs megadva 25 okt 2017

Az állás leírása

Szakácsot keresünk XIII. kerületbe!

Közétkeztető cégünk teljes munkaidős, gyakorlattal rendelkező szakács munkatársat keres.

Feladatok:

  • ételek készítése a korszerű táplálkozásnak megfelelően
  • alapanyagok kezelése
  • gondoskodás a receptúrák betartásáról
  • nyersanyagok feldolgozása
  • konyhai kisegítő személyzet munkájának koordinálása

Elvárások:

  • szakács végzettség
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • megbízhatóság, terhelhetőség, önálló munkavégzés, csapatszellem

Előny:

  • diétás szakács végzettség

Amit kínálunk:

  • korrekt munkafeltételek
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • étkezés biztosítása

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Érdeklődni/jelentkezni hétköznap 8:00-16:00 között a vezetőnél a 06 20 397 0656  telefonszámon vagy fényképpel ellátott önéletrajzzal az  allas@junior-zrt.hu címen lehet.

Fényképpel ellátott önéletrajzzal az allas@junior-zrt.hu címen vagy telefonon a 06-20-3970656 telefonszámon.