This job listing has expired and may no longer be relevant!

szakács

Junior ZRT Főállás  Nincs megadva 25 okt 2017

Az állás leírása

Szakácsot keresünk XIII. kerületbe!

Közétkeztető cégünk teljes munkaidős, gyakorlattal rendelkező szakács munkatársat keres.

Feladatok:

  • ételek készítése a korszerű táplálkozásnak megfelelően
  • alapanyagok kezelése
  • gondoskodás a receptúrák betartásáról
  • nyersanyagok feldolgozása
  • konyhai kisegítő személyzet munkájának koordinálása

Elvárások:

  • szakács végzettség
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • megbízhatóság, terhelhetőség, önálló munkavégzés, csapatszellem

Előny:

  • diétás szakács végzettség

Amit kínálunk:

  • korrekt munkafeltételek
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • étkezés biztosítása

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Érdeklődni/jelentkezni hétköznap 8:00-16:00 között a vezetőnél a 06 20 397 0656  telefonszámon vagy fényképpel ellátott önéletrajzzal az  allas@junior-zrt.hu címen lehet.

Fényképpel ellátott önéletrajzzal az allas@junior-zrt.hu címen vagy telefonon a 06-20-3970656 telefonszámon.