This job listing has expired and may no longer be relevant!

Sörbicikli sofőr versenyképes fizetés!!

Kingbike Diákmunka  Nincs megadva 2 sze 2017

Az állás leírása

BEERBIKE (fiúk jelentkezését várjuk)
Bővülő csapatunkba új kollégát keresünk Sörbicikli sofőr munkakörbe
Főbb feladatok:
– VI. kerületben lévő sörbicikli túrák lebonyolítása
– Sörbicikli vezetése az előre megbeszélt útvonalak egyikén
– Vendégek maximális kiszolgálása
– Sörbiciklik rendben tartása
Elvárások:
-B kategóriás jogosítvány és legalább 1 év vezetési tapasztalat
-Precíz, pontos munkavégzés
-Emberközpontúság
-Sportos, energikus személyiség (a söröshordót fel kell tenni a biciklire, ami kb 20-30 kg)
– Társalgási szintű angol nyelv-ismeret (a külföldi vendégek miatt)
Amit kínálunk:
-Rugalmas munkavégzés
-Akár heti 1-2 túra vállalása esetén is betölthető az állás
-Nagyrészt csütörtöki, pénteki, szombati munkavégzés
-1000 Ft feletti órabér
-Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével lehet az info@kingbike.eu e-mail címen.

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével lehet az info@kingbike.eu e-mail címen.