Sofőr – áruszállító álláslehetőség

Főállás aventisconsultkft itt: Szállítás / Logisztika Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Munkatársat keresünk az alábbi pozícióra:
Sofőr – áruszállító munkatárs

Főbb feladatok:

  • Cég telephelyeinek ellenőrzése, eszközök kiszállítása
  • Technikai eszközök kisebb karbantartása, javítása
  • Szállító gépjármű rendeltetésszerű használata
  • Menetlevél/fuvarlevél rendszeres vezetése, a szükséges adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Jelentés a felettesek felé

Elvárásaink:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Gépjárművezetői gyakorlat
  • Kulturált, közösségi normáknak megfelelő vezetési stílus
  • Középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Jó szervezőkészség

Juttatások:

Bérezés megegyezés szerint.

Munkaidő:

Határozatlan idejű munkaszerződés, 8 órás munkaidő

Jelentkezni pozíció megjelölésével és fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet: info@dmfkft.hu

Állások, amik érdekelhetnek