SMD operátor (Budapest, XIV. kerület)

WHC Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 16 jul 2017
WHC

Budapest XIV. kerületi elektrotechnikai partnercéghez, SMD operátor munkakörbe keresünk munkatársakat!

Feladatok:

  • Félkész és kész termékek előállítása,
  • Siemens SMD gép kezelése,
  • A rábízott berendezések előírásszerű kezelése,
  • Gépsorok működésének felügyelete.

Elvárások:

  • SMD/SMT gyártósoron szerzett tapasztalat,
  • Jó fizikum,
  • 1 éves gyártósori tapasztalat,

Amit kínálunk:

  • fix alapbér+ cafeteria+ utazási támogatás
  • kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • professzionális szakmai háttér,
  • fejlődési lehetőségek.

Munkaidő: H-P 6-14:30-ig

Jelentkezését önéletrajz formájában a SMD referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: whcbp@whc.hu

Vagy személyesen várjuk irodánkban hétfőtől péntekig 9:00-16:00-ig az alábbi címen: 1074 Budapest, Rákóczi út 70. (belső udvar)

Facebook elérhetőségünk:

Budapesti állások WHC Kft.

Honlapunk: https://www.whc.hu/allasok

„Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint.. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016 ”

Jelentkezését önéletrajz formájában a SMD referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: whcbp@whc.hu