This job listing has expired and may no longer be relevant!

SMD operátor (Budapest, XIV. kerület)

WHC Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 16 jul 2017
WHC

Budapest XIV. kerületi elektrotechnikai partnercéghez, SMD operátor munkakörbe keresünk munkatársakat!

Feladatok:

  • Félkész és kész termékek előállítása,
  • Siemens SMD gép kezelése,
  • A rábízott berendezések előírásszerű kezelése,
  • Gépsorok működésének felügyelete.

Elvárások:

  • SMD/SMT gyártósoron szerzett tapasztalat,
  • Jó fizikum,
  • 1 éves gyártósori tapasztalat,

Amit kínálunk:

  • fix alapbér+ cafeteria+ utazási támogatás
  • kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • professzionális szakmai háttér,
  • fejlődési lehetőségek.

Munkaidő: H-P 6-14:30-ig

Jelentkezését önéletrajz formájában a SMD referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: whcbp@whc.hu

Vagy személyesen várjuk irodánkban hétfőtől péntekig 9:00-16:00-ig az alábbi címen: 1074 Budapest, Rákóczi út 70. (belső udvar)

Facebook elérhetőségünk:

Budapesti állások WHC Kft.

Honlapunk: https://www.whc.hu/allasok

„Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint.. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016 ”

Jelentkezését önéletrajz formájában a SMD referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: whcbp@whc.hu