Senior hardver fejlesztőmérnök

Senior hardver fejlesztőmérnök Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 1 aug 2017
GAMMA_LOGO_C100M80Y4K0

Az innovatív műszaki megoldások területén több mint 90 éves múlttal rendelkező Gamma Műszaki Zrt. új munkatársat keres profi mérnöki csapatába, egyedi műszereinek fejlesztéséhez, az alábbi munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • – Digitális és analóg áramkörök tervezése, szimulációja
  • – Több rétegű nyomtatott áramkör tervezése Altium Designer programmal
  • – Prototípusok vizsgálatainak kidolgozása, elvégzése, dokumentálása
  • – Sorozatgyártási dokumentáció elkészítése, közreműködés a gyártás során fellépő műszaki problémák megszüntetésében

Elvárások:

  • – Villamosmérnöki végzettség (BSc vagy MSc)
  • – Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • – Altium Designer tervezőszoftver alapos ismerete
  • – Beágyazott rendszerek tervezésében és fejlesztésében szerzett jártasság
  • – Szakmai angol szövegértés
  • – Komplex gondolkodásmód és önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • – Szakmai tájékozottság és naprakészség

Előnyök:

  • – Panelek gépi beültetésében, gyártástechnológiájában szerzett tapasztalat
  • – Hardver közeli programozás C nyelven

Amit kínálunk:

  • – Innovatív, szakmailag professzionális környezet
  • – Versenyképes jövedelem
  • – Cafeteria juttatási csomag
  • – Egyedi műszaki megoldások és széles szakmai látókör
  • – Új, változatos projektek és kihívások
  • – Nagy múltú családias cég

Fényképes önéletrajzokat bérigény megjelöléssel a „gamma@gammatech.hu” címre várjuk.