Senior Értékesítési Projektmérnök

Produkteam Kft. Főállás  Nincs megadva 13 aug 2017
Produkteam Kft. logó HIRDETÉSHEZ

Munkatársat keresünk autóipari LED világítótesteket és autóipari műanyag alkatrészeket gyártó partnerünk számára, aki a munkája során a termék kifejlesztését az árajánlatkéréstől az árajánlatadásig végig tudja követni.

Feladatok:

  • értekezleteken való részvétel (telephelyi vagy online), értékesítés támogatás;
  • a fejlesztő csapat támogatása, ütemtervek és terv-bemutatók/jóváhagyások megszervezése;
  • műszaki prezentációk elkészítése;
  • vevői 3D adatok, rajzok, termék specifikációk és elvárások felülvizsgálata;
  • alkatrészlista elkészítése ajánlatadáshoz;
  • piackutatási és benchmarking folyamatokban részvétel;
  • együttműködés a terméktervező csapattal és a társosztályokkal az új megoldások létrehozása érdekében;
  • prototípus gyártás koordinálása;
  • projekt/üzleti lehetőségek listájának vezetése, nyomon követése.

Elvárások:

  • 5 év autóipari tapasztalat (OEM projekt menedzser vagy műszaki értékesítés);
  • folyékony angol nyelvtudás (és előny a német nyelv ismerete);
  • tapasztalat műszaki megoldások értékesítése terén;
  • utazási hajlandóság;
  • piacelemzési készség;
  • magas szintű kommunikációs és tárgyalási készség.

Munkaidő: napi 8 óra

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • fiatalos, lendületes csapat, nemzetközi kapcsolatok;
  • kihívásokkal teli feladatok;
  • fejlődési lehetőség;
  • projektek során utazás, külföldre is (kb. a munkaidő 20%-a).

Munkavégzés helye: Budaörs

Érdeklődni lehet: +36 30 605 8667

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel bérigényével ellátott fényképes önéletrajzát: