Senior beágyazott SW fejlesztő

Gamma Műszaki Zrt. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 1 aug 2017
GAMMA_LOGO_C100M80Y4K0

Az innovatív műszaki megoldások területén több mint 90 éves múlttal rendelkező Gamma Műszaki Zrt. új munkatársat keres profi mérnöki csapatába, egyedi eszközök hardver közeli programozáshoz.

Feladatok:

  • – SW architektúra optimalizálása beágyazott Linux környezetben
  • – Kernel szintű driver és SW komponens fejlesztés C nyelven
  • – Tesztprogramok fejlesztése
  • – 3 – 4 fős csapat szakmai vezetése
  • – Részvétel új HW tervezésében
  • – Prototípusok vizsgálatainak kidolgozása, elvégzése és dokumentálása

Elvárások:

  • – Felsőfokú mérnöki végzettség (MSc vagy BSc)
  • – Legalább 3 éves jártasság C programozási nyelvben, beágyazott környezetben
  • – Linux operációs rendszer ismerete
  • – Tapasztalat driver fejlesztésben
  • – Jártasság verziókövető (git) használatában
  • – Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • – Komplex gondolkodásmód és önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előnyök:

  • – 32 bites ARM v7 architektúra ismerete
  • – Méréstechnikai tapasztalat (oszcilloszkóp használata)
  • – Debian Linux disztribúció ismerete
  • – Tapasztalat multithreading és multi-process SW fejlesztésében
  • – Linux IPC-k ismerete
  • – Jártasság GTK könyvtárcsomaggal való fejlesztésben
  • – Webfejlesztői tapasztalat PHP nyelven

Kulcsszavak:

C, Linux, Alkalmazás processzor

Amit kínálunk:

  • – Versenyképes jövedelem
  • – Cafeteria juttatási csomag
  • – Innovatív, szakmailag professzionális környezet
  • – Egyedi műszaki megoldások és széles szakmai látókör
  • – Új, változatos projektek és kihívások kreatív feladatokkal
  • – Nagy múltú családias cég

Fényképes önéletrajzokat bérigény megjelöléssel a „gamma@gammatech.hu” címre várjuk.