Segédmunkás

EuMed Főállás  Rottenburg am Neckar, Baden-Württemberg, Németország 23 nov 2017

Az állás leírása

Termelési segédmunkás
Munkavégzés helye: Schierling, Rottenburg an der Laaber, Ingolstadt, Maisach, Obertraubling
Feladatok:
– áruküldemények csomagolása
– minőségellenőrzés és szemrevételezés
– általános termelési feladatok
Feltételek:
– német nyelv legalább A2 / B1 szintű ismerete
– termelésben szerzett tapasztalat
– túlórázásra való hajlandóság
– rugalmasság
– csapatszellem
– 3 műszakos munkavégzésre való hajlandóság
– vezetői engedély és saját gépjármű a munkahely megközelítése érdekében

Amit kínálunk:
– határozatlan időre szóló munkaszerződés
– 1. fizetési csoport szerinti díjazás (Entgeltgruppe 1) + tarifán felüli fizetés
– kétágyas szoba ingyenes / egyágyas szoba 250 euró/hó.
– Utazási támogatás / lakhatási támogatás / műszakpótlék
– fizetett túlórák
– karácsonyi és szabadságpénz
– magyar anyanyelvű kapcsolattartó

Jelentkezni német nyelvű öneletrajzzal.

Jelentkezni német nyelvű önéletrajz elküldésésvel a kornel.szendi@eumedpersonal.de e-mail címre lehetséges.