This job listing has expired and may no longer be relevant!

Segéd és Sofőri munka egyben

Kun András Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 19 jul 2017

Építőipari cég 1.5t kisteherautóra építőiparban jártas sofőrt keres.

Feladatok: anyagbeszerzés, szállítás, pakolás, takarítás.
A munkakör magába foglalja a fel, le pakolást, építkezésen és telepen való fizikai besegítést!

A pozíció nem kimondottan csak az egész napi vezetésről szól, hanem két fuvar között az építkezésen való rakodást, besegítést is magába foglalja, ezért olyan jelentkezőket várunk aki dolgozni akar és nem ijed meg a fizikai munkától!!

Elvárások: önálló munkavégzés, találékonyság, megbízhatóság, precizitás.

A munkavégzés Hétfőtöl- Szombatig, 7-17ig tart.

Fizetés: havi egyszeri kifizetéssel nettó 220.000Ft

Vidékről vagy a Határon túlról is várom a jelentkezőket, szükség esetén szállást biztosítok.

Jelentkezni telefonon lehet a +3620-321 7881 telefonszámon.

Telefonon: +3620-321-7881