This job listing has expired and may no longer be relevant!

SAP Üzleti Elemző

Németh Barbara Főállás  Nincs megadva 20 jún 2017

Az állás leírása

Feladatok:

Multinacionális vállalat és az adóhatóság közötti elektronikus adatcsere jogi, adó- és ellenőrzési követelményeinek tervezése és végrehajtása.

A mindenkori adókedvezményekben bekövetkezett változások elemezése és nyomon követése. Javaslattétel az SAP környezetben szükséges változtatásokra, a globális IT csapat és az SAP support közötti interakcióban.

Az érdekelt felek, a számvitel, a Shared Services, a könyvvizsgálók és az adóhatóság, valamint az  IT support,  IT Security és egyéb SAP-Team-ek közötti tevékenységek koordinálása és összehangolása.

Funkcionális fejlesztések tervezése és végrehajtása az adatok kiválasztásával, ellenőrzésével, módosításával, letöltésével és adatelosztásával kapcsolatban az érintett hatóságokkal közreműködésben.

A felhasználók és a könyvvizsgálók támogatása a szükséges adatok elérésében és feldolgozásában.

Szükség esetén a tesztelési és változás-menedzsment támogatása.

Biztosítsa a vállalat ellenőrzési követelményeinek teljesítését

A folyamatok és eljárások összehangolása a különböző országokban

Elvárások:

Az SAP Fi modul átfogó ismerete

Az Európai Unió adózási irányelveinek ismerete

Legalább 3 év releváns munkatapasztalat

Angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Jó kommunikációs és koordinációs készség.

Pályázni a barbara.nemeth@adecco.com e-mail címen lehet.