This job listing has expired and may no longer be relevant!

Sales manager

Yokifoto Főállás  Nincs megadva 19 aug 2017
16808375_10212033941304140_731842727_n

Álláslehetőség Budapest egyik legizgalmasabb cégénél. Kollégát keresünk a Yokifoto dinamikusan fejlődő csapatába.

Sales manager – ismerős vagy a parti szervezés világában? Kapcsolataidnak hála nem okoz gondot minél több emberhez eljuttatni a szolgáltatásainkat? Kifejezetten jól kommunikálsz, akár több nyelven is? Az ideális jelöltünk lehetőleg tapasztalattal rendelkező, agilis egyén, aki nem jön zavarba, ha angolul is kell tárgyalnia, képes önálló munkavégzésre és szereti a pörgést.

Elvárásaink:

          hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat

          értékesítésben szerzett tapasztalat

          orosz nyelv előnyt jelent

Amit kínálunk:

          kitűnő munkakörnyezet Budapest szívében

          kiemelt bérezés

Fényképes önéletrajzokat a yokifoto@gmail.com e-mail címre várjuk.