Részmunkaidős eladó

Meblik Részmunkaidő  Nincs megadva 16 jul 2017

Bútorboltunk, részmunkaidős eladót keres. Amennyiben szeretnéd egy baba-, gyerek és ifjúsági bútorbolt hétvégi nyitva tartását kézben tartani, és szeretsz emberekkel foglalkozni, családoknak segíteni a baba vagy gyerekszoba berendezésében, és úgy gondolod, hogy az alábbi tulajdonságok igazak rád, akkor várjuk fényképes önéletrajzodat a joanna.mroz.hu@gmail.com e-mail címen.

Elvárás:

  • középfokú végzettség,
  • kereskedelemben szerzett tapasztalat, gyakorlat,
  • pénztárgép, számítógép magabiztos, felhasználói szintű használata,
  • kulturált megjelenés, kedvesség, udvariasság, vevő-központúság,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • önálló munkavégzés,
  • angol nyelv alapszintű ismerete

Feladatok:

  • a bolt hétvégi működésének biztosítása,
  • vevők szakszerű tájékoztatása/kiszolgálása,
  • árajánlatok, megrendelések készítése,
  • pénztárgép kezelés, számlázás,
  • reklamációs ügyintézés,
  • bolt tisztán tartásaMunkavégzés helye: Budapest VIII. kerület Baross u 32.

    Munkaidő: szombat, 9:00-től, 14:00-óráig.

Fényképes önéletrajzzal a  joanna.mroz.hu@gmail.com e-mail címen.