Részlegvezető munkatárs

Nast Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 5 dec 2016

Az állás leírása

Szereted, ha a munkádnak kézzel fogható eredménye van?

Szereted a rendet, tudsz és akarsz is felelősséget vállalni, vezetni és számon kérni?

A Nast Alkatrészgyártó Kft.

27 éve működő magyar tulajdonú stabil, fejlődő cég

CNC forgácsoló és fémipari részlegének vezetésére

Részlegvezető munkatársat

keres

Családias vállalkozásunk a magyar és külföldi piacok számára fémipari és kárpitos munkákat végez. Fontos számunkra, hogy partnereink elégedettségére minőségi, megbízható szolgáltatásokat nyújtsunk. Ennek érdekében szeretnénk CNC forgácsoló és fémipari részlegünk működését átalakítani, fejleszteni. Új munkatársunktól teljesen új rend és struktúra kialakítását várjuk el, valamint határozott vezetést, amivel növeli cégünk hatékonyságát, fejlesztését, innovációját. Téged keresünk, ha eddig is hasonló munkát végeztél, van már legalább 5 év tapasztalatod, és szereted a szakmádat. Ha képes vagy önállóan döntéseket hozni, melyekért felelősséget is vállalsz, akkor mi biztosítjuk számodra a megvalósítás lehetőségét.

Feladatok:

  • Meglévő CNC forgácsoló és fémipari üzemegység gyártási folyamatainak irányítása, felügyelete, felülvizsgálata, átalakítása
  • Fejlesztési javaslatok készítése és véghezvitelük a termelés és munka optimalizálás céljából
  • Megrendelések feldolgozása, termelés-ütemezés, minőség-ellenőrzés
  • Műszaki ügyekben kapcsolattartás a megrendelők képviselőivel
  • Üzemviteli szoftver kezelése
  • Beosztottjai munkájának irányítása, motiválása, a pontos, minőségi munka számonkérése
  • Munkatársak beosztása, szabadságok kezelése (12 fő)

Az ideális jelölt:

  • Főiskolai vagy egyetemi gépészmérnöki képesítéssel rendelkezik
  • Német vagy angol nyelv tárgyalóképes ismeretével bír, idegen nyelvű műszaki dokumentációk értelmezése nem okoz problémát
  • Határozott, dinamikus vezető
  • Legalább 5 év munkatapasztalata van gyártási folyamatokban való aktív részvétellel, elsősorban CNC forgácsolási szakterületen
  • Ambiciózus, fűti a siker utáni vágy és ezért képes is tenni
  • Fontos számára a kitűzött célok elérése
  • Eredményorientált
  • Rendszerető
  • Lelkiismeretes
  • Selejt minimalizálásra, minőségre és a vevői elégedettségre (határidők, méretpontosság) törekvés jellemzi
  • MS Office programokat ismeri, általános informatikai jártassággal rendelkezik

Amit kínálunk:

  • 8 órás munkavégzés
  • Vonzó jövedelem és juttatások
  • Izgalmas, változatos munka
  • Sikerélmények, fejlődési lehetőség
  • Eredményességben is mérhető célkitűzések, feladatok
  • Nagyfokú önállóság, befolyás
  • Bp. IV. kerületi munkavégzés, 6:30-tól 15:00-ig tartó munkaidőben

Az alábbi linkre kattintva tudsz jelentkezni. Jelentkezésedet diszkréten kezeljük.