REGIONÁLIS TERMÉK MENEDZSER

Kabaha Kft Főállás  Fót, Pest, Magyarország 11 máj 2016

A gyógyászati segédeszközök, ortopéd cipők gyártásával forgalmazásával foglalkozó vállalat fóti telephelyére keres
GYÓGYÁSZATI SEGÉDESZKÖZ ÉRTÉKESÍTŐ,  REGIONÁLIS TERMÉK MENEDZSER
munkatársat.

Követelmények:

-Magas kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
-Határozott fellépés, jó szervező- és problémamegoldó készség
-Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
-Középfokú angol nyelvtudás

Előny:

-GYSE forgalmazói szakképesítés, egészségügyben szerzett tapasztalat
-GYSE forgalmazásban szerzett több éves gyakorlat, egészségügyben (ortopédián) szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

-Hosszú távú munka, rugalmas munkaidő beosztás
-Kiváló munkakörnyezet

Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét „GYSE FÓT” jeligére várjuk a következő e-mail címre:

kabaha@kabaha.hu