Reggeliztető szakácsokat keresünk azonnali kezdéssel

Főállás sspkft itt: Vendéglátás / Idegenforgalom Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Az SSP Hungary Kft. által üzemeltett nemzetközi sportbárba (O’Learys), a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre keresünk

Reggeliztető szakács

munkatársat.

Szenvedélyed a főzés, szereted a sportokat, és kipróbálnád magad nemzetközi környezetben? Kihívásokkal teli munkahelyet keresel, fejlődési lehetőséggel? Ha mindezek igazak Rád, ne habozz, jelentkezz Hozzánk!

Felataid lesznek:

  • Ételek elkészítése megrendelések alapján
  • Hamburgerek, steakek tálalása, illetve reggeli készítése
  • Egészségügyi-higiéniai előírások betartása
  • Csapattagokkal való együttműködés
  • A munkakörnyezet tisztán tartása

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Alapbéren felüli juttatások (Étkezési utalvány, utazási támogatás)
  • Személyzeti étkezés

Elvárásaink:

  • Szakirányú végzettség (szakiskola vagy ennek hiányában hasonló munkakörben szerzett tapasztalat)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Pozitív attitűd
  • Ételkészítés iránti elköteleződés
  • Hajnali 4 órás kezdés, 12 órás munkarend (egyik héten 3 másik héten 4 nap)

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Pályakezdők jelentkezését is Várjuk!

Ha szeretnél egy fiatalos és lendületes csapat tagja lenni, Várjuk önéletrajzodat pozíció megnevezésével “reggeliztető szakács” az application@ssp.hu címre!

Cégünkről további információ az alábbi honlapon található:
www.foodtravelexperts.com

Állások, amik érdekelhetnek