REDŐNY ÖSSZESZERELŐ

Insolar-Trade Zrt. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 28 sze 2017

15 éve működő árnyékolástechnikai nagykereskedés keres munkatársat redőnyök méret szerinti legyártására, fiatal csapatába.

Feladatok:

  • megrendelések szerinti redőnyök összeszerelése (motoros is)
  • áru ellenőrzése, csomagolása
  • áru átvétele, leltározása

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Családias jó hangulatú munkakör
  • Stabil, biztos, hosszútávú munkahely (8 órás munkaidő)
  • azonnali munkakezdés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Pontos, igényes, felelőségteljes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatban és önállóan is jó munkavégzés
  • Műszaki beállítottság

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • targoncakezelői jogosítvány
  • villanyszerelési tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest, XV.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásainknak, úgy fényképes önéletrajzát az office.insolar@gmail.com e-mail címre küldje el a pozíció megjelölésével.