This job listing has expired and may no longer be relevant!

Recepciós

Állatorvosi rendelő recepcióst keres Főállás  Nincs megadva 1 aug 2017

Az állás leírása

Budai állatorvosi rendelő recepcióst keres:

Munkakör:
nyilvántartási rendszer kezelése
• számlázás, egyéb adminisztráció
• bejövő-és kimenő hívások kezelése
Elvárások:
• minimum középfokú végzettség
• ápolt külső
• kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
• jó munkabírás, terhelhetőség
• rugalmasság, talpraesettség
• precíz munkavégzés
• alapvető számítógépes ismeretek
• B típusú jogosítvány
• Angol nyelvtudás
• megbízhatóság, pozitív személyiség, állatok szeretete

Kizárólag fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, a bérigény megjelölésével az alábbi e-mailcímen:
allatkorhazasszisztens@gmail.com