This job listing has expired and may no longer be relevant!

Recepciós

Hotel Residence Ózon ****superior Főállás  Gyöngyös, Heves, Magyarország 16 jul 2017
uj_logo 2013_03_01

A mátraházi Hotel Residence Ózon**** szállodai recepciós kollégákat keres.

FELADATOK:

  • Vendégek érkeztetése, utaztatása;
  • Szállodai szolgáltatások ajánlása;
  • Szállodai foglalások rögzítése;
  • Számlázás, pénzkezelés, ügyviteli feladatok;
  • Vendégpanaszok kezelése;
  • Vendégszámlák figyelése, fogyasztások szobára terhelése;

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség;
  • Angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Jó probléma-megoldó képesség;
  • Megbízható, precíz, önálló proaktív személyiség

ELŐNY:

  • Egyéb idegen nyelv ismerete;
  • Hostware szállodaszoftver ismerete
  • Minimum 1 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kiemelt bérezés
  • Támogatás a bejárásban;
  • Személyzeti étkezés és munkaruha biztosítása;
  • Inspiráló, igényes munkakörnyezet;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Fiatalos, lendületes csapat, támogató munkahelyi légkör;
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Személyzeti szálláshely igény szerint biztosított

Fényképes önéletrajzzal az alábbi email címen várjuk jelentkezését:

  • recepcio@hotel-ozon.hu