This job listing has expired and may no longer be relevant!

Raktáros (Vác)

vaci_allas Főállás  Nincs megadva 26 jún 2017
Many Tools Stock Photo

Váci szerviz, stabil megrendelői háttérrel, jó alkatrész ismerettel rendelkező (előny haszongépjármű illetve busz), középfokú végzettséggel és targonca jogosítvánnyal rendelkező raktáros munkatársakat keres.

Feladatok

  • Raktári anyagok, alkatrészek átvétele, tárolása és kiadása
  • Alkatrészek rendelése, rendelések nyomon követése
  • Készletek folyamatos figyelése, alkatrész igények összeállítása
  • Kapcsolattartás a műszakkal

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Jó alkatrész ismeret (busz és teherautó előny)
  • Targonca vezetői engedély

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • 1 műszakos munkarend
  • Kiemelt bérezés (tapasztalattól függően bruttó 200-300.000 Ft alapbér)
  • Vidékieknek útiköltség térítés
  • Egyéb juttatások

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet:

allas.vacon@gmail.com