This job listing has expired and may no longer be relevant!

Raktáros (Törökbálint)

Extreme Digital Zrt. Főállás  Jakutföld (Szaha), Oroszország 16 jún 2017
ED_logó

Az EXTREME DIGITAL munkatársat keres RAKTÁROS munkakörbe, a törökbálinti raktárába!

Milyen feladatokat kínálunk neked?

  • Raktári munkát,
  • árumozgatást,
  • áruátvételt,
  • komissiózást,
  • kézi anyagmozgatást.

Mit kérünk Tőled ezért cserébe?

  • Középfokú iskolai végzettséget,
  • lojalitást, terhelhetőséget, fegyelmezettséget,
  • precíz és önálló munkavégzést, ugyanakkor hajlandóságot a csapatmunkára.

Előny: targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat, valamint raktári tapasztalat.

Mit kínálunk Neked?

  • Fix jövedelmet + cafeteriat,
  • felelősségteljes munkakört,
  • dinamikus csapatban való munkavégzést.

Hol fogsz dolgozni?

  • Törökbálinton, az Extreme Digital raktárában (2045 Törökbálint, Torbágy utca 6.)

Hogyan tudsz jelentkezni?

  • Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal,
  • a pozíció és a kereseti igény megjelölésével,
  • ezen az e-mail címen: allas_4032081001@edigital.hu