Raktáros munkatársat keresünk

Grand Gomax Kft. Főállás  Nincs megadva 5 máj 2018

Az állás leírása

Raktáros munkatársat keresünk nagykereskedésbe.

Munkaköri feladatok:

Kiszállítandó áruk összekészítése, ellenőrzése, kiadása.

Áru rakodás, anyagmozgatás.

A raktárkészlet logikus és átlátható rendszerezése és kezelése.

Beérkező áruk kezelése.

Ön az ideális jelölt ha:

Van legalább 2 év raktárosi tapasztalata.

Középfokú iskolai végzettséggel rendelkezik.

Tud egyénileg és csapatban is dolgozni.

Felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak.

Logikusan rendszerben gondolkozik és dolgozik.

Amit nyújtunk:

Versenyképes fix fizetés.

Folyamatos fejlődési lehetőség, mind a munkakörében, mind a javadalmazást tekintve.

Emberi léptékű, de dinamikus munkakörnyezet.

Hosszú távú, belvárosi (Boráros tértől 5 percre) munkalehetőség.

Ha úgy érzi, Ön az ideális jelölt, küldje el részünkre fényképpel ellátott önéletrajzát a grandgomaxhr@gmail.com e-mail címre.