Raktáros munka

Főállás itt: Fizikai munka / Segédmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

RAKTÁRI MUNKa A syncreonban

Job location: Tilburg, Netherlands

Munkakör

Tilburgi ügyfeleinkhez keresünk címkézésért, áruválogatásért és minőségellenőrzésért felelős raktáros kollégákat!

Feladatok

– Csomagolóeszközök használata az asztalnál (álló munka)

– Termékkódok leolvasása kézi scannerrel

– Minőségellenőrzés

– A termékek összekészítése, felkészülés a szállításra

Elvárások

– jó angol nyelvtudás

– raktárosi tapasztalat

– előny, ha rendelkezik jogosítvánnyal

Amit mi ajánlunk:

Órabér: br. 9,50 € / óra + műszakpótlékok

SOFŐRBÓNUSZ! További napi nettó 5 euró azon munkatársak számára, akik kollégáikat céges autóval szállítják a műszak elején és végén!

– bejelentett holland foglalkoztatás, törvényes munkaszerződés

– hosszútávú együttműködés

– ingyenes munkábajárás

– magyar és román nyelvű koordinátor

– heti fizetési rendszer

-céges szállás és egészségügyi biztosítás

– segítünk megszervezni az utazást, illetve elintézni a kinti munkavállaláshoz szükséges holland dokumentumokat

Szükséges képességek

Állások, amik érdekelhetnek