Raktáros- IX. kerület

Produkteam Kft Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 13 aug 2017
Produkteam Kft. logó HIRDETÉSHEZ

Optikai termékekkel foglalkozó partnercégünkhöz keresünk bővülés miatt raktárost, azonnali munkakezdéssel. Hosszútávú lehetőség és jó hangulatú, családias csapatba várjuk a jelentkezőket. Targoncavezetői jogosítvány nem szükséges.

Feladatok:

  • áruátvétel;
  • komissiózás (termékek kigyűjtése, előkészítése);
  • csomagolás, szortírozás;
  • kapcsolattartás a vevőszolgálattal, központi műhellyel;
  • leltározás.

Elvárások:

  • jó kommunikációs képesség;
  • fizikai erőnlét.

Amit kínálunk:

  • cafeteria;
  • jó közösség;
  • rendezett, tiszta munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: IX. kerület

Munkavégzés ideje: 2 műszakos munkarendben: 6:00-14:30, 8:00-16:30

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, az alábbi linken töltse fel önéletrajzát, és töltse ki az űrlapot: http://produkteam.hu/oneletrajz/raktaros_ix_kerulet