This job listing has expired and may no longer be relevant!

Raktáros-Csomagoló

DDtext Licence Company kft Részmunkaidő  Budapest, Budapest, Magyarország 28 sze 2017

Az állás leírása

Csomagolási / raktári munkatárs
Női harisnyákat importáló és forgalmazó Kft keres olyan önállóan, felelősségteljesen dolgozó férfi munkatársat csomagolási és egyéb raktári munkavégzésre, aki szorgalmával hozzájárul cégünk sikereihez.
25 év feletti férfi munkaerő jelentkezését várjuk.
Feladatok:
– félkész termékek előkészítése, csomagolása (ülőmunka)
– félkész termékek előkészítése, csomagolása csomagológépen. (állómunka)
– beérkező és kimenő termékek kezelése, átvétele, kiadása
– rendelések előkészítése, kiadása
– anyagmozgatás
– áruszállítás (Elvétve)
Elvárások:
 „B” kategóriás jogosítvány
 jó kézügyesség
 gyors, pontos, precíz, megbízható munkavégzés
 nagyfokú munkabírás
 monotonitás tűrése
 alapfokú számítógépes ismeretek: Microsoft Word, Excel, Outlook
Előny:
 hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
 jó fizikai kondíció
 műszaki affinitás
 erkölcsi bizonyítvány
Amit nyújtunk:
 egyműszakos 8 órás fix munkarend 3 nap/hét hétfő,kedd,szerda
 rendezett, igényes munkakörnyezet
 stabil vállalati háttér
 alkalmazotti jogviszony
 határozatlan idejű munkaszerződés
Munkavégzés helye:
1037 Budapest, Bécsi út
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az
info@ddtextlc.hu e-mailcímre